You are not logged in.

Geston

Pomocnik Oka Mądrości

• "Geston" started this thread
  • Send private message

1

Tuesday, September 4th 2012, 11:03pm

Gildia IGNIS - rekrutacja

Witam.
Poświęcam ten wątek sprawom dotyczącym rekrutacji do naszej gildii, w którym będziemy informować o poszukiwanych klasach i naszych wymaganiach.

Obecnie rekrutacja otwarta - dla klas dps i tanka.

Wymagania - ogólnie pojęta gotowość na instancje z poziomu 87 (Filary Morfan) i wyżej.

Co oferujemy - aktywna, stabilna, ciesząca się zaufaniem gildia regularnie odwiedzająca najlepsze instancje w grze.
Wojny również codziennie, jednak traktujemy je czysto rekreacyjnie.

Pozdrawiam.
~Vaxin.
- Vaxin -
Łotr/Mag/Zwiadowca/Strażnik/Wojownik/Druid
98/98/98/97/50/1

6705 misji / 655 tytułów

- Ignis -
Cath

This post has been edited 9 times, last edit by "Geston" (Nov 21st 2015, 10:16am)

This post has already been reported.

Kagzu85

Szalony Siecznik

Occupation: Brjukarz

• Send private message

2

Wednesday, January 9th 2013, 1:38am

A nie chcecie Tanka?:p Mój poziom to mapa startowa obok Logar. A co mi tam wezmę sobie na 3 klase kapcia to i mogę cuś poleczyc;)
Korim
Rycerz < 100 > Mag
:beer: Ignis Guild :beer:

Geston

Pomocnik Oka Mądrości

• "Geston" started this thread
  • Send private message

3

Saturday, November 21st 2015, 9:57am

I ponownie zapraszamy zainteresowanych - obecnie klasy dps oraz tanka - do wstępowania w nasze szeregi.
Po więcej informacji zapraszam na PW lub szept w grze.
- Vaxin -
Łotr/Mag/Zwiadowca/Strażnik/Wojownik/Druid
98/98/98/97/50/1

6705 misji / 655 tytułów

- Ignis -
Cath

This post has been edited 1 times, last edit by "Geston" (Nov 21st 2015, 10:17am)

Bezik87

Pomocnik Oka Mądrości

• Send private message

4

Saturday, June 18th 2016, 1:23pm

Witajcie !

Obecnie mamy duże zapotrzebowanie na krasnala: Czarnoksiężnika/Maga poziom 97. Gwarantuję, że takowy ochotnik będzie miał ręce i nogi pełne roboty na TOP instancjach.

Aby zgłosić chęć dołączenia wystarczy napisać na szepcie do Vaxin lub po prostu któregoś z członków
gildii Ignis.

Zapraszamy
Alternator
WD/W - W/S
Cath
Gildia Ignis

5

Friday, September 8th 2017, 6:55pm

Jako że GameForge postanowił połączyć pozostałe dwa Polskie servery, to odświeżam temat. Aktualnie poszukujemy DPS-ów oraz krasnali (Czarnoksiężnika/Maga oraz Maga/Czarnoksiężnika) gotowych do zwiedzania najnowszych instancji. Po więcej informacji zapraszam na priv na forum bądź szept w grze do Dersuv lub Etze.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests