You are not logged in.

• Login

R/W

Forum znajduje się w trybie "archiwalnym" (tylko do odczytu).
Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji na naszym nowym forum: https://forum.runesofmagic.gameforge.com/

1

Monday, April 9th 2018, 4:46pm

R/W

Zdecydowalem sie grac R/W . Macie do niego jakies porady jak rozdzielac PT exp/insty .

Caer

Pomocnik Oka Mądrości

• Send private message

2

Monday, April 9th 2018, 6:34pm

Postać fajna do zabawy na strefie przy robieniu questów. Więcej w nim zabawy skilami niż w typowym łotrze. Niestety na instancji się średnio sprawdzi, zrobi na oko 1/3 dps-u łotra/maga. Do gry solo i bezstresowego biegania po niższych instach się nada, przy poważnym instancjowaniu pozostaje dobrać na trzecią klasę maga ( bez wydawania kasy można mieć w grze 3 klasy)

Razz

Wygrałem II Wojne Spamowa !

• Send private message

3

Monday, April 9th 2018, 6:48pm

Ale on miał na myśli ryc woja :p

4

Monday, April 9th 2018, 6:49pm

Chodzilo o rycka/Woja ^^

5

Wednesday, April 11th 2018, 12:09pm

Oj, Rycek wymaga całkiem sporo PT-ków. Poczynając od maxowania Świętego Ciosu i Wirującej Tarczy jako iż mają przelicznik do Aggro i używa się ich najczęściej w grze na co dzień. Przede wszystkim warto podnieść na maxa elitkę na 70 lvl, która zwiększa zadawane Obrażenia od Światła celowi i dzięki źle działającemu skillowi można ten efekt nakładać zawsze - nawet jak się ma stuny. Poza tym wszystkie skille do max 50lvla warto podnieść. A tak poza tym to na pewno rozwijaj Oddanie, Wybuch, Tarczę Prawdy(te 2 się ze sobą combują i stanowią podstawę aggro na bossach) oraz Władne. Oddanie można rozwinąć jako ostatnie z tych 4 podanych w ostatnim zdaniu. Gdzieś tam po drodze możesz podnieść Szybki refleks do ok. 70 lvla, żeby po tych skillach go wymaksować(choć mam wrażenie, że teraz są to Szybkie Refleksy). Na koniec zostawiłbym pasywki z Ogólnych skilli Rycka, czyli - Wytrwałość i Parowanie a także Postanowienie. Reszta skilli to czysta zabawa w stunowanie, czyli Szarża, Szok oraz Cios Kary.
Nieśmiertelny ZAQES

Rycerz/Kapłan/Wojownik/Mag
100/100/100/100
Serwer: Saoraid ----> Vesna ----> Nawia
Gildia: Mysticalguild ----> Thor ----> Moonlight ----> Mlekołaki ---> Asgard

This post has been edited 4 times, last edit by "Jondai" (Apr 11th 2018, 12:19pm)

6

Wednesday, April 11th 2018, 8:37pm

A jesli chodzi skille do expiienia

7

Thursday, April 12th 2018, 9:58am

Nie różni się to jakoś bardzo, bo na strefie Rycek głównie spamuje Świętym Ciosem, a jeśli może sobie pozwolić to zbiera więcej moobków i Wirująca i dobija pojedyncze cele Świętym. Ja czasem jeszcze używam Berserka z Ogólnych Wojownika, ale to bardzo rzadko. Ewentualnie możesz po rozwinięciu skilli do max 50 lvla rozwinąć skille w tej kolejności: Tarcza Prawdy -> Szybki Refleks -> Oddanie -> Władne -> Wybuch.

Reszta skilli, których nie wymieniłem jest nieopłacalna. Kara ma porównywalny, lecz wciąż słabszy, DMG do Świętego Ciosu pomimo tak dużego przelicznika od Wytrzymałości. Święta Pieczęć ma 8 sekund cooldownu, Osłabienia Pancerza się nie używa(ja tego używam jedynie na wojnach, gdy ktoś łyknie Serenstum, bo ten skill jako jedyny spamowalny zadaje obrażenia fizyczne, a nie magiczne), a jego ulepszanie nie poprawia procentowej wartości zmniejszanej obrony.
Nieśmiertelny ZAQES

Rycerz/Kapłan/Wojownik/Mag
100/100/100/100
Serwer: Saoraid ----> Vesna ----> Nawia
Gildia: Mysticalguild ----> Thor ----> Moonlight ----> Mlekołaki ---> Asgard

8

Thursday, April 12th 2018, 10:04am

Mhm czyli dobrze rozwijalem jak do tej pory ^^ Dziekuje wielkie za pomoc :gamer: