You are not logged in.

Forum znajduje się w trybie "archiwalnym" (tylko do odczytu).
Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji na naszym nowym forum: https://forum.runesofmagic.gameforge.com/

Dear visitor, welcome to Runes of Magic PL. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, May 23rd 2016, 4:58am

Zmiana subklasy i elitki / K/M

Siema
Powróciłem ostatnio do Roma po paru miesiącach i zrobiłem nowe konto --> rycerz/zwiadowca (24/13) i mam tutaj jedno pytanie. Subka zwiadowcy mimo licznych plusów nie daje mi większej satysfakcji z gry, dlatego czy jakbym dobił 20na zwiadowcy i wybrał maga, to czy będę mógł używać elitek rycerza/maga? Co myślicie o takim połączeniu? Mi osobiście bardzo spodobała się elitka 15/15, która jest aoe.

2

Monday, May 23rd 2016, 5:44am

Tak, będziesz mógł używać elitek każdego połączenia, które w ten sposób uzyskasz (o ile wbijesz na nim odpowiednie poziomy i wykonasz odpowiednie zadanie). Niezależnie od kolejności wybierania klas wszystkie mają równorzędny status i liczy się tylko to, co aktualnie masz załączone.

3

Monday, May 23rd 2016, 6:17am

Ooooo super ;)
Nie spodziewałem się że ktoś tak wcześnie odpisze. Dzięki wielkie, zabieram się za expienie zwiadowcy ;)

Kagzu85

Szalony Siecznik

Occupation: Brjukarz

• Send private message

4

Monday, May 23rd 2016, 4:51pm

Od siebie dodam że Rycerz/mag to bardzo fajna postać do gry solo oraz robienia misji, sprawdza się też jako tank oraz dps. Trzeba jednak pamiętać że jest to rycerz który bije magicznie i tak musi być ubierany/statowany. W przeciwieństwie do reszty rycerzy nosi ubranka z mattem i magicznym krytem :)
Korim
Rycerz < 100 > Mag
:beer: Ignis Guild :beer: