You are not logged in.

Forum znajduje się w trybie "archiwalnym" (tylko do odczytu).
Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji na naszym nowym forum: https://forum.runesofmagic.gameforge.com/

Dear visitor, welcome to Runes of Magic PL. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, November 8th 2015, 7:19pm

Rycerz ogolnie i rycerz/kaplan

Witam gram rycerzem/kaplanem i zwrocilem ostatnio uwage na roznice miedzy tym polaczeniem a czempionem/lotrem i tak dochodze do wniosku że przy krasnalu rycerz to bardziej buffer niz tank. Jaka jest szansa ze ryca poprawia ? przez cala walke z bossem nabijam ok 10kk aggro czempion jednym skillem potrafi nabic z 3 razy tyle. Chyba cos jest nie tak, gdzie jakas rownowaga ? Jeszcze taka propozycja ode mnie aby dodac mozliwosc wkladania runy na + aggro do tarczy
Warto tez dodac ze czempion/lotr dodatkowo robi dps

Magic

Płonący Legion

Occupation: Informatyk

• Send private message

2

Sunday, November 8th 2015, 8:07pm

Rycerz/kapłan to tank bardzo dobrze trzymający agro ale jak każdy tank musi mieć eq wmiare by mieć pattu sporo do agro. Chodze z k/p na insty i jakoś dobrze agro trzyma. Rycerz również jeśli użyje taunta ma natychmiastowo dużą ilość agro. Jeśli twoim zdaniem czempion lepiej"niby " agro trzyma , to czemu nikt tym prawie nie tankuje?

Suk­ces nig­dy nie jest os­ta­teczny. Po­rażka nig­dy nie jest to­tal­na. Liczy się tyl­ko odwaga.
Winston Churchill

3

Sunday, November 8th 2015, 8:48pm

Rola tanka nadal sie nie zmieniła:
- albo bierzesz takiego co zrobi dps
- albo takiego co zbufuje ci party

a z krasnali masz tylko w połączenia
czempion/kapłan i czempion/łotr
Wrócę jak skończy mi się ban:
Witaj Toteq, twoje konto na Runes of Magic zostalo właśnie zablokowane przez Mistrza Gry.
Twoje konto zostało zablokowane z powodu naruszenia punktu "§4.2", który znajduje się w Ogólnych Warunkach Umowy.
Start: 2015-12-05 ---> Koniec: 2060-12-06
2017-11-11 - nadal czekam i walczę o odbanowanie.

4

Sunday, November 8th 2015, 9:18pm

Widać ktoś nie widział jak tankuje czempion.Z minus aggrem w pt z strażnikiem wojem bez masy odpalek nie ma żadnego problemu z trzymaniem najwyższego aggro. Ja na ryć kapciu musze odpalić się jak swinia a i tak często spada

Razz

Wygrałem II Wojne Spamowa !

• Send private message

5

Monday, November 9th 2015, 9:35am

. Jeśli twoim zdaniem czempion lepiej"niby " agro trzyma , to czemu nikt tym prawie nie tankuje?

Właśnie jest całkiem dużo graczy tankujących ch/r.