You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Runes of Magic PL. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Michu89

Szczęśliwy Posiadacz

• "Michu89" started this thread

Occupation: Mechanik Samochodowy

• Send private message

1

Friday, January 30th 2015, 1:12am

K/W Diyce

Witam
Mam pytanie.
Ma może ktoś z Was Diyce dla K/W a może wie gdzie traki znaleźć?

Perecedal

Oko Mądrości

Occupation: Rycerz z Zakonu Strażników Shushu

• Send private message

2

Wednesday, February 11th 2015, 4:07pm

Witam
Mam pytanie.
Ma może ktoś z Was Diyce dla K/W a może wie gdzie traki znaleźć?

Podpinam się pod to pytanie ja też takowego szukam, jeśli istnieje prosiłbym o kontakt, wlepienie go w odpowiednim dziale

3

Wednesday, February 11th 2015, 4:08pm

Sorry że tak nie w temat do końca, ale co to jest Diyce?
@EDIT Nasz miły mentor Anhem już mi wyjaśnił na PW. :thumbup: Jako że gram K/W to też może mi się to kiedyś przydać więc czekamy aż ktoś się podzieli. :o
  • Rekkles - P/W
  • Kretcher - W/M/D

This post has been edited 1 times, last edit by "Roccat" (Feb 11th 2015, 5:45pm)

4

Thursday, February 12th 2015, 11:27am

Jeżeli ktoś z Was ogarnia niemiecki, to na niemieckich forach ROM-a był temat o diyce dla k/w
Edit: 3 minuty szukania ;p wyjątkowo na forum US http://board.us.runesofmagic.gameforge.c…tml?#post612259
edit2: ogólnie diyce na jakieś wymagające walki nie polecam, żonglowanie tarcza , odpałami etc za bardzo rozwala możliwośc stania i wciskania 1 pod diyce ;p
zaś na krótkie walki żal tak naprawdę wysiłku wklepania tego
BUBUB STRONK
P/WL/M
:borg:

KONTA ZAWIESZONE

This post has been edited 2 times, last edit by "Garbok" (Feb 12th 2015, 11:35am)