You are not logged in.

Forum znajduje się w trybie "archiwalnym" (tylko do odczytu).
Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji na naszym nowym forum: https://forum.runesofmagic.gameforge.com/

Dear visitor, welcome to Runes of Magic PL. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Friday, March 16th 2012, 10:02am

Quoted from "Kulfoniasty;417448"

Ostatnie pytanie;) : jak po wczorajszym nerfie tautó wygląda K/S. Mam R/S/K 70/67/65 i chcę/muszę zrobić z tego tanka.
Może K/R byłby od wczoraj lepszy??

Jeśli utrzymujesz aggro bez wymuszeń nic się prawie nie zmieniło. Nie można tylko z lenistwa zaczynać tankować od strzałek czy skillu z hos/sc. Moim zdaniem zmiana na duży plus.
Cath

Knight/Scout

Warrior/Knight

Unique

42

Sunday, May 27th 2012, 2:16pm

Quoted from "Gangi8;417460"

Jeśli utrzymujesz aggro bez wymuszeń nic się prawie nie zmieniło. Nie można tylko z lenistwa zaczynać tankować od strzałek czy skillu z hos/sc. Moim zdaniem zmiana na duży plus.

Sorry za odkurzenie ale co masz na mysli że nie można zaczynać walki strzałami?

43

Sunday, May 27th 2012, 2:22pm

To że w uprzednim systemie tauntów k/s mógł zastosować strzał który dawał pewność w tym, że przez określony czas nie zgubi aggro. Obecnie już nie ma takiej możliwości.
Mottyw
Saoraid - SPQR

YT:
http://www.youtube.com/user/rommotyw

44

Sunday, May 27th 2012, 2:29pm

Ale w jakim znaczeniu się to zmieniło? Co teraz dają te taunty , jak np. elita na 15lv. K/S?

45

Sunday, May 27th 2012, 4:31pm

Daje większe aggro o 5% od poprzedniego największego.Teraz idealnie się sprawdza gdy drugi tank(to co wcześniej nabił się nie liczy gdy tego użyje) ma przejąc aggro gdy główny padł.Innymi słowy nie ma już sztucznych wymuszeń:cool: .
SonDrako
Ryc 70/Woj 70/Łotr 58
Gildia Mementomori

46

Sunday, May 27th 2012, 7:36pm

Nadal chyba nie kminie... Czyli powiedzcie mi pokrótce , kiedy uzywać elity na 15 i jakiego efektu oczekiwać...

Suuzz

Pomocnik Oka Mądrości

• "Suuzz" has been banned
  • Send private message

47

Monday, May 28th 2012, 12:45am

Aktualnie używanie tego skila jest bezcelowe. Bo ani nie ma początkowego ładunku agro, ani nie ma czasowego wymuszenia na celu by atakował Ciebie. Jeżeli nie jesteś w stanie utrzymać agro standardową rotacją, to przejęcie największego agro w party, zwiększone o 5% nic Ci nie da. Osobiście już prawie zapomniałem o tej elicie.
Aby sobie zaoszczędzić nerwów i czasu - a im pracy, czyli poradnik do supportu
"Wysłannik smoków" , "Przywróć Chwałę" i "Magiczna Rekonstrukcja" Guide

Pomyśl zanim kupisz lewe złoto !
-Kupując zwiększasz inflację na serwerze (więcej złota = droższe itemki)
-Stajesz się potencjalnym celem dla włamywaczy (którymi zazwyczaj są sprzedawcy)
-Ryzykujesz utratą postaci i konta

48

Monday, May 28th 2012, 6:01am

Quoted from "CanonBK;461953"

Nadal chyba nie kminie... Czyli powiedzcie mi pokrótce , kiedy uzywać elity na 15 i jakiego efektu oczekiwać...

Powiedzmy tak:
Jest tabela aggro:
Ktośtam 100
Ktoinny 80
Jeszczeinny 60
Ty 55

Po użyciu skilla:
Ty 105
Ktośtam 100
Ktoinny 80
Jeszczeinny 60
----------------------
Inna sytuacja:
Ktośtam 200
Ktoinny 80
Jeszczeinny 60
Ty 55

Po skillu:
Ty 210
Ktośtam 200
Ktoinny 80
Jeszczeinny 60

I tyle w momencie użycia skilla. Sekundę później Ktośtam może cię przeaggrować.

49

Monday, May 28th 2012, 3:10pm

Załapałem! Dzięki :D Ale może ten skil nie jest jednak taki zły? Szybkie trzaśnięcie nim w przypadku przeaggrowania , aby mieć chwilę na ponowne zbudowanie aggro świetym?
PS. Czy jeśli figurujemy na górze tabeli aggro , czy możemy tym skillem podnieść jeszcze swoje aggro?
Przykładowo mamy 200 aggro , (Jesteśmy pierwsi) i używamy by je sobie jeszcze podnieść.

Suuzz

Pomocnik Oka Mądrości

• "Suuzz" has been banned
  • Send private message

50

Monday, May 28th 2012, 3:12pm

Tylko w awaryjnych sytuacjach jak lag, strata targetu, bug. Cokolwiek co nie wynika z naszej winy. W innym wypadku nic Ci to nie da. Jeżeli dps robi od Ciebie większe agro i nie jesteś w stanie go utrzymać swoją rotacją, to jednorazowe przejęcie jego agro i podbicie go o 5% nic Ci nie da.
Aby sobie zaoszczędzić nerwów i czasu - a im pracy, czyli poradnik do supportu
"Wysłannik smoków" , "Przywróć Chwałę" i "Magiczna Rekonstrukcja" Guide

Pomyśl zanim kupisz lewe złoto !
-Kupując zwiększasz inflację na serwerze (więcej złota = droższe itemki)
-Stajesz się potencjalnym celem dla włamywaczy (którymi zazwyczaj są sprzedawcy)
-Ryzykujesz utratą postaci i konta

51

Monday, May 28th 2012, 3:21pm

Ale jednak , może się przydać. :P

52

Monday, May 28th 2012, 3:23pm

Nie jest zły przy 2 tankach w pt najlepiej się sprawdza, a wcześniejsze wymuszenie przed zmiana nie miało tak naprawdę nic wspólnego z prawdziwym tankowaniem. Parę sekund sztucznego aggro które za chwile się kończyło...
Z reszta zasada jest taka tank ma się strać nabić jak największe aggro i przy tym przeżyć, a dps pilnować się by nie przebić tanka w aggro robiąc przy tym jak największy dps.
SonDrako
Ryc 70/Woj 70/Łotr 58
Gildia Mementomori

Kagzu85

Szalony Siecznik

Occupation: Brjukarz

• Send private message

53

Monday, May 28th 2012, 9:59pm

Quoted from "SonDrako;462337"

Nie jest zły przy 2 tankach w pt najlepiej się sprawdza, a wcześniejsze wymuszenie przed zmiana nie miało tak naprawdę nic wspólnego z prawdziwym tankowaniem. Parę sekund sztucznego aggro które za chwile się kończyło...
Z reszta zasada jest taka tank ma się strać nabić jak największe aggro i przy tym przeżyć, a dps pilnować się by nie przebić tanka w aggro robiąc przy tym jak największy dps.

Haha Runes of Magic tyle odemnie... no i dalej się śmieje:)
Korim
Rycerz < 100 > Mag
:beer: Ignis Guild :beer:

54

Tuesday, May 29th 2012, 1:25am

No ja problemów z aggro nie mam żadnych, ale to pewnie kwestia zrobionego eq.
SonDrako
Ryc 70/Woj 70/Łotr 58
Gildia Mementomori

55

Thursday, October 24th 2013, 9:33pm

Witam, czy jest opcja żeby ten poradnik trochę "odświeżyć"? Rycerz trochę się zmienił to może warto poprawić ten poradnik ;) Albo chociaż podajcie jak się odpalać i jakich skilli używać na tym połączeniu do tankowania:)

Edit.
Gra ktoś jeszcze na połączeniu rycerz/zwiadowca jako tank?

This post has been edited 1 times, last edit by "angello1410" (Dec 5th 2013, 9:26pm)

56

Sunday, December 8th 2013, 9:10pm

Gra ktoś jeszcze tym połączeniem?

Sorry za post pod postem, ale po edycji chyba nie za dużo ludzi widziało posta ;)

Sułtan

Community Contributor

Occupation: Informatyk

• Send private message

57

Sunday, December 8th 2013, 10:20pm

Jak ktoś nie chce tracic hajsu na zmiane polaczenia czy robienie nowej postaci to gra, co ma nie grac... Na wszystkim można krecic aggro. Jak? Normalnie, trzeba wyczuc postac i ogarnac team.

Zayka

Arcykapłan Północy

• Send private message

58

Sunday, December 8th 2013, 10:36pm

Jak się nie ma, co się lubi, to się gra czym się ma.
Chociaż to połączenie odchodzi już w zapomnienie. Zdecydowanie bardziej sprawdza się ryc/woj.
ZAYKA
kapeć/zwiad/rycerz/łotr/mag/wojownik
97/91/85/76/47/52
SERWER: CATH
GILDIA: MEMENTOMORI

KELRISA
strażnik/woj/drut
SERWER: PERUN
GILDIA: IMPERIUM

RIP

59

Monday, December 9th 2013, 4:23pm

Ja tam dalej wole na wojnę iść na ryc/zwiadzie dotka z wampirycznej i moje ulubione święte okowy nie mają sobie równych :evilgrin:
Na instancjach sporo odbiega od ryc/woja ale przy dobrym eq też daje rade :iphatgrin:
Rycerz/Zwiadowca/Wojownik/Kapłan/Mag
100/100/100/71/60

Serwer
Saoraid Vesna Nawia

Gildia
Venatoris

Start: 1.07.2010r