You are not logged in.

Tesho

Szczęśliwy Posiadacz

• "Tesho" started this thread
  • Send private message

1

Tuesday, December 29th 2015, 5:10pm

Zwiadowca warto ?

Witam proszę jakiś doświadczonych zwiadowców o opisanie jak teraz klasa się spisuje na instancjach i wojnach. Proszę też o napisanie jakie subklasy są obecnie najlepsze dla zwiadowcy .

Reynmar

Szalony Siecznik

Occupation: Audytor jakości

• Send private message

2

Tuesday, December 29th 2015, 5:52pm

Na obecnych instancjach s\wd jest w stanie konkurować z każdą klasą, szczególnie jeśli walka trwa krótko możemy wykorzystać potencjał przycelowania i naładowanego, potrzeba tylko debuferów w pt. Na instach daje rade też zwiad z subką wojownika i łotra. Do listy można też dopisać s\m, ale to połączenie raczej pod pvp i for fun. Zdecydowanie s\wd najlepiej wypada w pvp i pve.

Tesho

Szczęśliwy Posiadacz

• Send private message

3

Tuesday, December 29th 2015, 8:22pm

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jakie skille są konieczne statowanie itp

Reynmar

Szalony Siecznik

Occupation: Audytor jakości

• Send private message

4

Tuesday, December 29th 2015, 9:29pm

Niestety potrzeba sporo PT. Zwiad pokazuje pazur od około 400k talentu w skilach - uzyskujemy wtedy jakieś 90% mocy jeśli chodzi o dps na instach. Pełnia szczęścia to 700k+ PT. Jeśli chodzi o eq to jest sporo opcji, wszystko zależy od ilości golda jaką możesz wydać. Szerzej w tej kwestii mogę podpowiedzieć w grze (Vesna).

Tesho

Szczęśliwy Posiadacz

• Send private message

5

Tuesday, December 29th 2015, 9:40pm

Dzięki wielkie wiem już wszystko co chciałem temat do zamknięcia

na prośbę autora zamykam, w razie potrzeby otworzenia proszę o pw //Chloris

6

Tuesday, December 29th 2015, 10:05pm

Na S/Wd wcale tak dużo talentu nie trzeba. Na bosy musisz mieć jak najwyżej: strzał, krwawą strzałę, przycelowanie oraz naładowane cięcie ze strażnika. Przydatne również: pole ostrzału, ukryte niebezpieczeństwo, chyżość, sokole oko. Do tego oczywiście kilka innych skili, które mają ograniczenie 50 lvl - malutki koszt PT.
Aby to zmaksować wystarczy około 250-300kk pt i można już biegać na instancjach. Później można się zająć resztą skili :)

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests