You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Runes of Magic PL. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 30th 2015, 11:45am

Zwiadowca - wojna

Witam, planuje zrobić zwiada na wojny, ale brakuje mi trochę informacji na temat tej postaci, gdyż za wiele nią nie grałem. Chciałby, żeby wypowiadali się głównie osoby, które grały zwiadami i znają się trochę na tej klasie :D

1. Jakie połączenia są najlepsze na wojnę ? ( Aktualnie mam łotra i woja na subkach, ale myślałem żeby wyrzucić łotra, a dać strażnika bo i tak na insty chodzę na S/W )
2. EQ oczywiście za honor: dolny i górny set, natomiast biżu lepiej jest mieć to "główne" pod instancje czy może zrobić jakieś inne pod wojny ?
3. Jakie staty do EQ ( tutaj myślałem nad 2x Stam/Dex i 4x Stam/PŻ )
4. Ile powinienem mieć na odpałkach patt'u/HP/Deff'a, żeby dobrze bić zwiadem i jednocześnie mieć dużą przeżywalność.

Z góry dzięki za odpowiedzi i zapraszam do aktywnego dzielenia się informacjami ^^
Ptakund D/S/W
~ Republika ~
Vesna

2

Sunday, August 30th 2015, 3:01pm

1. S/Wd będzie najlepszy, ale łotra to bym nie wyrzucał, bo na tym samym eq kupując sztylet możesz grać R/Wd lub R/M. Kup talon na dodatkową klasę.
2. Tylko 7 elementów za honor.
3. Stam/patt i Stam/dex
4. Około 300k hp, 130-140k patt na stałych odpałkach

3

Sunday, August 30th 2015, 4:10pm

Statowanie 3-3 czy jakiś inny stosunek ?
Ptakund D/S/W
~ Republika ~
Vesna

4

Sunday, August 30th 2015, 4:55pm

3-3 powinno być ok, jeszcze nie liczyłem co się będzie najbardziej opłacać :)
Dużo zależy od tego, czy masz set z auli i czy masz zamiar biegać na wojnach na łotrze. Jako, że gram s/wd i r/wd na wojnach pewnie wrzuciłbym 4 stam/dex i 2 stam/patt, ale przemyśle to sobie jeszcze gdy będę robił set za honor.

This post has been edited 1 times, last edit by "Vithalin" (Aug 30th 2015, 5:06pm)

5

Sunday, August 30th 2015, 5:27pm

Okazało się że jednak mam strażnika a nie łotra na subce :D Na tej postaci będę grał tylko zwiadem. Mam strażnika na 59 poziomie czy jeśli chodzi o wojny to opłaca się ko wyżej podnosić i robić elitki na 60 i 70 lvl ?

Jeszcze mm pytanie odnośnie skilli: Którymi najlepiej bić na wojnach ? :p
Ptakund D/S/W
~ Republika ~
Vesna

6

Monday, August 31st 2015, 7:17pm

Elita 60 lvl to konieczność na wojny (stun od tarczy cierni), 70 lvl przydaje się na tanków czy kapłanów, ale nie jest konieczna. Warto mieć jednak strażnika na max ze względu na naładowane cięcie i tarcze cierni.

Skile to raczej prosta sprawa.. podstawa to naładowane cięcie i strzał, które są najmocniejsze na s/wd. Przyda się też salwa, automatyczny. Obszarówki przebijająca, odbity i gryf na grupę wrogów.

7

Tuesday, September 1st 2015, 12:47pm

OK, dzięki za pomoc. Zostało teraz tylko zebrać i wystatować eq wojenne :D
Ptakund D/S/W
~ Republika ~
Vesna