You are not logged in.

pawelslu123

Rycerz Honoru

• "pawelslu123" started this thread

• Send private message

1

Tuesday, August 30th 2016, 9:07pm

Kitty Combo. problem

Witam . Od wczoraj mam problem z Kitty Combo.Natomiast Chodzi mi o wojny, Nie moge bic niektoych graczy przy uzyciu Kitty. żaden skill mi sie nie kastuje. Baloniki i strażników zbijam bez problemów i działa wszysko jak nalezy, w grze i na instach tez bez zarzutu, a na wojnach klapa :ipillepalle: tylko niektórych graczy moge wykastowac skille przy uzyciu kitty, a na innych nie, czy ktos sie juz spotkał z takim problemem? :dash:

Temat został przeniesiony do działu "Dodatki, UI & Makra".//Camist

Rattus78

Szalony Siecznik

Occupation: Pełnoczasowy Pracownik Zagranicznej Brygady Gospodarczej

• Send private message

2

Tuesday, August 30th 2016, 9:41pm

Ja sie spotkalem z sytuacja, ze skile sie nie castuja choc klikam je recznie. Co ciekawe zawsze na tych samych graczach. Czy ma to znaczenie, ze sa to gildie znane z nakrecania petow? Albo zabijania przez mury? Czy ma to znaczenie, ze kazdy u nich widzi ukrytych? Nie ma to znaczenia bo wojny nie wyjda z bety i nikt tam nic nie naprawi, ani nikogo nie ukara. Przyzwyczaj sie zatem, ze sa ludzie, ktorzy blokuja Twoje skile :)
I always tell the truth. Even when I lie.

Kapsle

Razz

Wygrałem II Wojne Spamowa !

• Send private message

3

Tuesday, August 30th 2016, 10:46pm

Używanie skili, wraz z CD są obsługiwane po stronie serwera. Takie cheaty nie istnieją.

4

Tuesday, August 30th 2016, 11:59pm

Razz chyba się mylisz :P ktoś kiedyś pisał że da się dowolnie zmodyfikowac cast gdzieś w plikach roma :P

I Will Never Give Up

5

Wednesday, August 31st 2016, 12:30am

Używanie skili, wraz z CD są obsługiwane po stronie serwera. Takie cheaty nie istnieją.
Zgadzam się, ale możliwe jest zmiana wartości po stronie clienta gry, gdyż nie wszystkie dane przesyłane na serwer są podwójnie sprawdzane.

Info na podstawie innego foróm związanego z grą Runes of Magic.

Dobry przykład zbugowany pet na wojnie:
- przywołujesz peta (wesłane są dane na serwer aby przyznać ci statystyki + sprawdzana jest ich poprawna wartość)
- potem przy każdym otrzymanym buffie, wartości są aktualizowane (bez sprawdzenia ich poprawnej wartości, gdyż nie została zainicjowana funkcja sprawdzająca)

Witam . Od wczoraj mam problem z Kitty Combo.Natomiast Chodzi mi o wojny, Nie moge bic niektoych graczy przy uzyciu Kitty. żaden skill mi sie nie kastuje. Baloniki i strażników zbijam bez problemów i działa wszysko jak nalezy, w grze i na instach tez bez zarzutu, a na wojnach klapa :ipillepalle: tylko niektórych graczy moge wykastowac skille przy uzyciu kitty, a na innych nie, czy ktos sie juz spotkał z takim problemem? :dash:
Temat został przeniesiony do działu "Dodatki, UI & Makra".//Camist

Obstawiam że nie jest to wina Kitty (gdyż jest to jeden z lepszych addonów zajmujących się mechaniką walki), możliwe przyczyny:
- pojawia się komunikat (czerwony na środku ekranu, nie znam dokładnej treści):
* cel jest za daleko
* nie można zaatakować celu
* postać musi stać w miejscu
* itp.
- problem znany bardzo dobrze z tosh-a - LAGI!!!

Jeśli natomiast uważasz że jest to wina kitty, potrzeba trochę informacji co w niego wklepałeś:
1. Jakim połączeniem grasz?
2. Jaki skill jest pierwszy w twojej rotacji i jaki ma wpisany warunek?
3. Używasz różnych rotacji czy tej samej do wszystkiego (bicie: bossy, trash, wojny, leczenie)?
4. Targetujesz przeciwnika: ręcznie / przez Kitty (moja wersja mogła) / innym addonem?
Wrócę jak skończy mi się ban:
Witaj Toteq, twoje konto na Runes of Magic zostalo właśnie zablokowane przez Mistrza Gry.
Twoje konto zostało zablokowane z powodu naruszenia punktu "§4.2", który znajduje się w Ogólnych Warunkach Umowy.
Start: 2015-12-05 ---> Koniec: 2060-12-06
2017-11-11 - nadal czekam i walczę o odbanowanie.

This post has been edited 1 times, last edit by "Taktyk zza płotu" (Aug 31st 2016, 12:40am)

6

Tuesday, March 21st 2017, 7:35pm

Nie chciałem nowego tematu zakładać, zapytam tu,

ktoś posiada i chce sie podzielić makrem pod kitty z targetowaniem + pomijanie petów

==============================================================================

Dostałęm takie macro na forum eu

Quoted

/run if UnitIsUnit("player", "target") or UnitIsDeadOrGhost("target") then TargetUnit("") end

/run for i=1,10 do TargetNearestEnemy() if UnitIsPlayer("target") then break end end

/run if not UnitIsPlayer("target") then TargetUnit("") end

Dziś sprawdzę, tylko nie wiem czy końcówka nie powinna być dodana

Quoted

kitty.attack()
ale to sprawdzę, chyba że ktoś się przełamie i odpowie,
dodam że makro działa tylko na

Quoted

"enemy players"
Na yt podpatrzyłem takie coś

Quoted

;else Kitty.attack();end
nie wiem czy czasem na końcówce nie trzeba podmienić.

==================================================

Aż tak dobrze to nie ma, znaków tyle nie przyjmuje okienko do makr :/
S/R/M/K
99/99/95/77

CH/R/M

99/99/70

This post has been edited 4 times, last edit by "vipaxk" (Mar 22nd 2017, 9:13pm)

7

Sunday, April 2nd 2017, 3:13pm

Sorry ze piszę jeden pod drugim, ale inaczej nikt by tu nie zerknął :P

Pytanko mam , czy można zrobić 2 ustawienia osobne na dwa różne makra ??
Czyli mam jedno "Kitty.attack()" na inste itp.
I czy jest możliwość zrobienia drugiego pvp ?
I jakie makro wtedy ewentualnie?
S/R/M/K
99/99/95/77

CH/R/M

99/99/70

8

Sunday, April 2nd 2017, 3:37pm

można bez problemu...

/run Kitty.attack("nazwa_combo")

Gdzie nazwa_combo to nazwa listy skilli którą stworzyłeś.

Dodatkowo jak tworzysz liste Combo, jeżeli wybierzesz jako build "Proc" (jeżeli w twojej wersji nie ma opcji Proc to zapewne masz jakieś gotowe Proc które możesz dostosować do siebie) to nie będzie ta lista przypisana do klas które masz aktywowane.

This post has been edited 1 times, last edit by "Adrik" (Apr 2nd 2017, 3:43pm)

9

Sunday, April 2nd 2017, 10:24pm

Dziękować, już ogarnąłem
S/R/M/K
99/99/95/77

CH/R/M

99/99/70

10

Friday, April 21st 2017, 4:06pm

Byłby tak ktoś miły i podpowiedział,
próbowałem już mnóstwa rzeczy i nie wychodzi.

ustawienia ("action" użycie potki)
Np , u łotra potki na energie.
Są dwie rubryki ,
na zdrowy rozsądek pasowało by ustawić 50/100
ale nie działa :/ teraz dlaczego? (wychodzi mi że nie działa bo nie ma opcji 50 lub mniej niż 50)
Ale to tylko domysł.
Probowałem różnych opcji 50/50, 50/100, 100/50, 0/50, 50/0. (50 to tylko przykład, były różne wartości)

Może ma być jeszcze jakiś warunek?

To samo z potkami na hp itp.
Poza tym all śmiga, więc nie wiem o co kaman.

Proszę tylko o odpowiedzi pomagające w moim problemie .
Za hejty i offtop z góry dziękuje.

P.S.Posty można połączyć, umyślnie nie edytowałem .
S/R/M/K
99/99/95/77

CH/R/M

99/99/70

11

Friday, April 21st 2017, 4:55pm

Ustawiasz action i w warunku np. playerHealth 50 100 -> to oznacza ze potka będzie używana gdy postać będzie miała 50-100% hp, pamiętaj żeby ustawić jako Target w głównym oknie listy Combo "none"

12

Friday, April 21st 2017, 5:15pm

potki na Hp działają , sukces , ale przy ustawieniu 0/45 , przy 45/100 łyka potkę przy 100%

Natomiast potka na energie dalej nie działa.
S/R/M/K
99/99/95/77

CH/R/M

99/99/70

13

Saturday, April 22nd 2017, 9:57am

Sprawdziłem przed chwilą podane przez ciebie przypadki i wszystkie funkcjonują poprawnie.