You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Runes of Magic PL. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, October 31st 2013, 10:03pm

Misja "Produkcja Minifabryki"

Jednym z celów wymienionej w temacie misji na Sarlo jest zdobycie Mapy Konstrukcji Mechanizmu Obróbki. Według zdobytych od innych graczy informacji przedmiot ten można otrzymać z Mechanizmu Obróbki Surowych Materiałów (współrzędne 30.2, 21.3). Problem polega na tym, że owego mechanizmu nie ma:

AYSEN

Wysłannik Oka Mądrości

• Send private message

2

Friday, November 1st 2013, 12:42am

Też próbuję i nie można znaleźć :dash:

3

Thursday, November 14th 2013, 7:56pm

Produkcja Minifabryki

Ech, czy tylko ja mam pecha w Sarlo czy to reguła.
Kolejny problem tym razem z questem PRODUKCJA MINIFABRYKI
Dwa miejsca zeskanowałem i uzyskałem przedmioty potrzebne do wykonania tego q.
Niestety w miejscu wskazywanym przez wyszukiwarkę na żadnym z kanałów nie ma Mechanizmu Obróbki Surowców na którym należy użyć Patcha celem uzyskania Mapy Konstrukcji Mechanizmu obróbki Surowców.
Jakaś podpowiedź od zacnych graczy jak to wykonać? :ipillepalle:

Pauliana

Rycerz Honoru

• Send private message

4

Wednesday, November 27th 2013, 11:52am

Też mam problem z tą misja. Byłabym wdzięczna jakby ktoś pomógł
Strażnik/Wojownik/Druid
87/87/63
Cornoctis (Meridiana na zawsze w moim sercu;) )

5

Wednesday, November 27th 2013, 12:25pm

Dwa identyczne tematy dotyczące misji Produkcja Minifabryki połączyłam ze sobą. Jednocześnie informację o zaistniałym problemem z jej wykonaniem, przekazuję odpowiedzialnym osobom.

Liczę się ja. Mo­je dob­ro i mo­ja przy­jem­ność. Resztę zaś, o ile mo­jemu dob­ru i in­te­reso­wi nicze­go nie przys­parza może spo­koj­nie tra­fić szlak.”

Niezbędnik użytkownika forum

6

Tuesday, December 17th 2013, 10:30pm

Jako że problem z misją nadal występuje, to podaję tymczasowe rozwiązanie - napisać do supportu. Wtedy do dwóch dni brakujący przedmiot zostanie wysłany na pocztę w grze.

This post has been edited 1 times, last edit by "Effie" (Dec 18th 2013, 9:53pm)