You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Runes of Magic PL. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 9th 2013, 12:32pm

Zaginione runki do broni w promocjach.

Witam serdecznie :]

Korzystając z okazji że pojawiła się nowa oferta, weekendowa, w której mozemy zakupić runy do broni, chciałem zapytać gdzie podziały się runki: Rajd, Celność, Klątwa ? Wg opisu promocji, powinna pozwalać ona na ulepszenie broni, jest to prawda, lecz taka broń będzie wybrakowana ! Nie ukrywajmy że runki Rajd oraz Klątwa są kluczowe w KAŻDEJ broni.

Przeglądają historię promocji zauważyłem że runki tego typu można było kupić 25 stycznia. Oferta wtedy składała się z run które możemy kupić i dziś, ale było tez wiele innych Tajemna potęga run!

Czy jest szansa by takie runki pojawiły się w najbliższym czasie w promocji? bądź też wydawca planuje robić teraz promocje osobne na właśnie te runy? W obecnej sytuacji na serwerach naprawdę tych run brakuje, a nawet gdy są to kosztują majątek.

P.S Nie wspominam o runkach Łup/Doświadczenie i to coś z czego robi się pojednanie :p

Pozdrawiam serdecznie, CzaryWieszak

2

Friday, August 9th 2013, 3:06pm

No ja na wymienione runki poluję już od niemal dwóch miesięcy, bo są częścią składową runy tyran. Sytuacja jest o tyle śmieszna, że składać się kompletnie nie opłaca, bo mając w pamięci ceny tych runek z IS, to rozpiętość kosztowa doładowań, nie wspominając o potrzebie zachomikowania pewno kilkudziesięciu tysięcy (jakiś normalny tier) wielu rodzajów run III stopnia, czyni operacje dalece nieopłacalną, o ile w ogóle możliwą do przeprowadzenia.
Dostępność na AH też już właściwie zerowa (pomijam jakieś absurdalne ceny, gdzie wychodzi 600-700k/dias), głównie z powodu przerabiania tych runek na nowe wprowadzone w patchu 6.0, a jest to taki rodzaj runki, którego nikt na zapas kupować nie będzie.

Ogólnie i tak nie mam na co narzekać, bo w broni mam rajd X, ale jak ktoś ma niski tier, czy nie ma wcale, to niestety ale DPS ma obciachany strasznie.

No i zobaczyć moją wnerwioną twarz, gdy ujrzałem dzisiejszą promocje - bezcenne :P W dodatku za nic Visa nikt nie musiał płacić.

3

Friday, August 9th 2013, 3:16pm

Problem w tym że nie każdy gracz może pochwalić się runką Rajd (tudzież klątwa dla magów) na poziomie X, BA nawet i o IX trudno.

Runy które są aktualnie w promocji są niewiele warte, w Domu Aukcyjnym można niewielkim kosztem (porównując z kosztem promocji) nabyć runę X (Zapora/Rewolucja/Agresja/Postęp).

Pozostałe runy do broni są bardzo przydatne, jednakże ponownie nadmienię iż to nie sprawi że nasz ekwipunek stanie się "niezdobytą twierdzą" (cytując tekst promocji). Będzie to forteca dziurawa, z przeciekającym dachem, choć prawda, może być całkiem całkiem solidna.

Pozdrawiam

4

Monday, August 19th 2013, 10:45am

Dziękuję za sugestię! Została ona przekazana :)

Pozdrawiam
~Zuri

Chcecie być zawsze na bieżąco? Śledźcie nas na Facebooku, YouTube i na Twitterze:

"Silniejszy jest ten, kto się uśmiecha, a nie ten, kto unosi się gniewem"

5

Friday, September 13th 2013, 3:50pm

dziś kolejna po 4-5 tygodniach promocja typu runki a rajdów brak

wiec mam pytanie czy jeszcze kiedyś zobaczymy runki typu rajd,celność i klątwa w promocji ?
czy mam zapomnieć o stworzeniu tyranów do całego eq ?
Suguru
Czempion/Łotr
gildia: Ignis
cath