You are not logged in.

1

Friday, August 9th 2013, 12:32pm

Zaginione runki do broni w promocjach.

Witam serdecznie :]

Korzystając z okazji że pojawiła się nowa oferta, weekendowa, w której mozemy zakupić runy do broni, chciałem zapytać gdzie podziały się runki: Rajd, Celność, Klątwa ? Wg opisu promocji, powinna pozwalać ona na ulepszenie broni, jest to prawda, lecz taka broń będzie wybrakowana ! Nie ukrywajmy że runki Rajd oraz Klątwa są kluczowe w KAŻDEJ broni.

Przeglądają historię promocji zauważyłem że runki tego typu można było kupić 25 stycznia. Oferta wtedy składała się z run które możemy kupić i dziś, ale było tez wiele innych Tajemna potęga run!

Czy jest szansa by takie runki pojawiły się w najbliższym czasie w promocji? bądź też wydawca planuje robić teraz promocje osobne na właśnie te runy? W obecnej sytuacji na serwerach naprawdę tych run brakuje, a nawet gdy są to kosztują majątek.

P.S Nie wspominam o runkach Łup/Doświadczenie i to coś z czego robi się pojednanie :p

Pozdrawiam serdecznie, CzaryWieszak

2

Friday, August 9th 2013, 3:06pm

No ja na wymienione runki poluję już od niemal dwóch miesięcy, bo są częścią składową runy tyran. Sytuacja jest o tyle śmieszna, że składać się kompletnie nie opłaca, bo mając w pamięci ceny tych runek z IS, to rozpiętość kosztowa doładowań, nie wspominając o potrzebie zachomikowania pewno kilkudziesięciu tysięcy (jakiś normalny tier) wielu rodzajów run III stopnia, czyni operacje dalece nieopłacalną, o ile w ogóle możliwą do przeprowadzenia.
Dostępność na AH też już właściwie zerowa (pomijam jakieś absurdalne ceny, gdzie wychodzi 600-700k/dias), głównie z powodu przerabiania tych runek na nowe wprowadzone w patchu 6.0, a jest to taki rodzaj runki, którego nikt na zapas kupować nie będzie.

Ogólnie i tak nie mam na co narzekać, bo w broni mam rajd X, ale jak ktoś ma niski tier, czy nie ma wcale, to niestety ale DPS ma obciachany strasznie.

No i zobaczyć moją wnerwioną twarz, gdy ujrzałem dzisiejszą promocje - bezcenne :P W dodatku za nic Visa nikt nie musiał płacić.

3

Friday, August 9th 2013, 3:16pm

Problem w tym że nie każdy gracz może pochwalić się runką Rajd (tudzież klątwa dla magów) na poziomie X, BA nawet i o IX trudno.

Runy które są aktualnie w promocji są niewiele warte, w Domu Aukcyjnym można niewielkim kosztem (porównując z kosztem promocji) nabyć runę X (Zapora/Rewolucja/Agresja/Postęp).

Pozostałe runy do broni są bardzo przydatne, jednakże ponownie nadmienię iż to nie sprawi że nasz ekwipunek stanie się "niezdobytą twierdzą" (cytując tekst promocji). Będzie to forteca dziurawa, z przeciekającym dachem, choć prawda, może być całkiem całkiem solidna.

Pozdrawiam

4

Monday, August 19th 2013, 10:45am

Dziękuję za sugestię! Została ona przekazana :)

Pozdrawiam
~Zuri

Chcecie być zawsze na bieżąco? Śledźcie nas na Facebooku, YouTube i na Twitterze:

"Silniejszy jest ten, kto się uśmiecha, a nie ten, kto unosi się gniewem"

5

Friday, September 13th 2013, 3:50pm

dziś kolejna po 4-5 tygodniach promocja typu runki a rajdów brak

wiec mam pytanie czy jeszcze kiedyś zobaczymy runki typu rajd,celność i klątwa w promocji ?
czy mam zapomnieć o stworzeniu tyranów do całego eq ?
Suguru
Czempion/Łotr
gildia: Ignis
cath