You are not logged in.

1

Wednesday, December 19th 2012, 9:27pm

Wd/S, Wd/R, W/Wd

Cześć chciałbym zacząć grę strażnikiem lub wojownikiem, chciałbym wiedzieć które z tych 3 połączeń mają największy potencjał chodzi głownie o to którym połączeniem można zrobić największy dps. Które z tych 3 połączeń jest trudne do ogarnięcia a które łatwiejsze, którym gra sie łatwiej a którym troszkę trudniej. I czy duży koszt jest ubrania postaci na dosyć wysoki poziom. Z góry dzięki, pozdrawiam.

Saber15

Rycerz Honoru

• Send private message

2

Thursday, December 20th 2012, 12:11am

Z tego co pamiętam (i o ile nic się nie zmieniło w tej kwestii) to W/Wd jest tankiem, natomiast Wd/S jest bardzo dobrym dps'em, Wd/R myślę że też jest dobrym dps'em, ale dla mnie osobiście, bardziej jest ciekawostką, nie grał bym tym na poważnie, prędzej R/Wd
Nick - Flame Of Life
Rasa - Sylvari
Klasa - 80 lvl Elementalist
Serwer - Ruins of Surmia (Tytuł: Commander)
Gildia - Annihilation [ANN], ranga w gildii: Vice Lider

Power - 2,114, Attack - 3,225
Precision 1,487, Critical Chance - 31%, Critical Damage - 55%
Toughness 1,290, Armor - 2,210
Vitality 1,330, HP - 14,945

[img][/img]

ddragbo

Pomocnik Oka Mądrości

• Send private message

3

Thursday, December 20th 2012, 12:36am

W/Wd to dobry dps, ma najwięcej pattu ze wszystkich połączeń (1 siła = 2 patt, berserk, zwierzęca moc i jeszcze jakąś odpalke ma chyba)
Wd/R sam często gram, ale raczej tankując niż dpsując, elitka 70lvl nie działa (albo prawie nie działa), 60lvl daje 20% siły dopóki nie dostaniesz 2 hitów, na + wzmocnione naładowane oraz cieniste pchnięcie od łotra
Wd/S robi lepszy dps niż Wd/R dzięki centaurowi i nowym elitkom, wypada bardzo dobrze na tle innych klas dps

Saber15

Rycerz Honoru

• Send private message

4

Thursday, December 20th 2012, 1:17am

Quoted from "ddragbo;556994"

W/Wd to dobry dps, ma najwięcej pattu ze wszystkich połączeń (1 siła = 2 patt, berserk, zwierzęca moc i jeszcze jakąś odpalke ma chyba)

Chyba pomyliło mi się z Wd/W ^^'
Nick - Flame Of Life
Rasa - Sylvari
Klasa - 80 lvl Elementalist
Serwer - Ruins of Surmia (Tytuł: Commander)
Gildia - Annihilation [ANN], ranga w gildii: Vice Lider

Power - 2,114, Attack - 3,225
Precision 1,487, Critical Chance - 31%, Critical Damage - 55%
Toughness 1,290, Armor - 2,210
Vitality 1,330, HP - 14,945

[img][/img]

5

Thursday, December 20th 2012, 1:45pm

Wd/W to rasowy tank.... Teoretycznie dałoby się go przerobić na DPSa i to (przynajmniej na papierze) lepszego niż Wd/S+Centaur, tylko skille generujące aggro raczej na to by nie pozwoliły...

Wd/R ciekawe połączenie, ale centa nie dogoni.

W/Wd słyszałem różne opinie. Jedni chwalili, inni wręcz przeciwnie. Z całą pewnością połączenie mające tony Patt.

6

Thursday, December 20th 2012, 2:54pm

Wd/S to jeden z najlepszych dpsów obecnie
Wd/r jest mało popularny ale jakiś tam potencjał ma
W/Wd jest bardzo fajny, dobry dps, dużo obrony, najwięcej pattu ze wszystkich połączeń
R/M
Saoraid

7

Friday, December 21st 2012, 11:23pm

już prawie zdecydowałem tylko zastanawiam się jeszcze nad wojownikiem/łotrem, strażnikiem/zwiadowca i strażnikiem/łotrem które z tych połączeń są najtańsze do ubrania i czy robia one porównywalny dps

8

Friday, December 21st 2012, 11:56pm

Wd/S z tego co wiem robi kiepski DPS, ale jego centaur robi dość duży, W/R jest świetny, o Wd/R nie mam danych.
RoM: V 2010 - IX 2012.
Forum RoM: ??? - 06. 01. 2013. (w kwestii doradczej w sprawach contentu)

Kod koloru tła forum: #1e1e1e, może komuś się przyda, żeby np nie pisać [10 znaków] tylko kropki w kolorze tła forum, które pozwolą napisać "3 znakowy" post... Kolor tła okna pisania posta jest inny, więc nie patrzcie na to, kod forum po publikacji jest #1e1e1e, wielokrotnie sprawdzane i zawsze działało.

adameq30

Mistrz Pojedynkow Servera Perun

• Send private message

9

Saturday, December 22nd 2012, 12:56am

Quoted

Wd/S z tego co wiem robi kiepski DPS

Hmm bardzo mało wiesz...
Perun: : Lisowczyk wd/w/s 85/84/70 Koniec gry:20.03.20014

10

Saturday, December 22nd 2012, 1:35am

Przeczytaj całego posta, a nie odnosisz się do części.

Osoby grające tym połączeniem, z którymi rozmawiałem mówiły, że Wd/S robi dps co najwyżej średni, jego centaur robi dość dobry, co nadrabia średni dps strażnika i powoduje, że razem robią bardzo dobry dps.
RoM: V 2010 - IX 2012.
Forum RoM: ??? - 06. 01. 2013. (w kwestii doradczej w sprawach contentu)

Kod koloru tła forum: #1e1e1e, może komuś się przyda, żeby np nie pisać [10 znaków] tylko kropki w kolorze tła forum, które pozwolą napisać "3 znakowy" post... Kolor tła okna pisania posta jest inny, więc nie patrzcie na to, kod forum po publikacji jest #1e1e1e, wielokrotnie sprawdzane i zawsze działało.

adameq30

Mistrz Pojedynkow Servera Perun

• Send private message

11

Saturday, December 22nd 2012, 9:25am

Quoted

Osoby grające tym połączeniem, z którymi rozmawiałem mówiły, że Wd/S robi dps co najwyżej średni, jego centaur robi dość dobry, co nadrabia średni dps strażnika i powoduje, że razem robią bardzo dobry dps.

Pytanie jak dawno to słyszałeś.Kiedyś prawdą było że wd/s był tylko dodatkiem do centaura jeśli chodzi o dps, ale po ostatnich zmianach to się zmieniło i to bardzo.
P.S. Po ostatnich elitach centaur dostał ponownie kopa, ale sam wd/s i bez centaura potrafi zrobić znakomity dps ;)
Perun: : Lisowczyk wd/w/s 85/84/70 Koniec gry:20.03.20014

12

Saturday, December 22nd 2012, 1:03pm

Quoted from "adameq30;557777"

Pytanie jak dawno to słyszałeś.Kiedyś prawdą było że wd/s był tylko dodatkiem do centaura jeśli chodzi o dps, ale po ostatnich zmianach to się zmieniło i to bardzo.
P.S. Po ostatnich elitach centaur dostał ponownie kopa, ale sam wd/s i bez centaura potrafi zrobić znakomity dps ;)

Dla porównania. Obaj, Wd/S oraz Cent robili dps porównywalny z moim własnym na KBNie. Więc de facto o ile Cent nie przeagrował i nie padł to taki Wd/S + Cent w sumie robili 2x taki dps jak R/S.
[TABLE='width: 500']
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]