You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Runes of Magic PL. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, December 19th 2012, 9:27pm

Wd/S, Wd/R, W/Wd

Cześć chciałbym zacząć grę strażnikiem lub wojownikiem, chciałbym wiedzieć które z tych 3 połączeń mają największy potencjał chodzi głownie o to którym połączeniem można zrobić największy dps. Które z tych 3 połączeń jest trudne do ogarnięcia a które łatwiejsze, którym gra sie łatwiej a którym troszkę trudniej. I czy duży koszt jest ubrania postaci na dosyć wysoki poziom. Z góry dzięki, pozdrawiam.

Saber15

Rycerz Honoru

• Send private message

2

Thursday, December 20th 2012, 12:11am

Z tego co pamiętam (i o ile nic się nie zmieniło w tej kwestii) to W/Wd jest tankiem, natomiast Wd/S jest bardzo dobrym dps'em, Wd/R myślę że też jest dobrym dps'em, ale dla mnie osobiście, bardziej jest ciekawostką, nie grał bym tym na poważnie, prędzej R/Wd
Nick - Flame Of Life
Rasa - Sylvari
Klasa - 80 lvl Elementalist
Serwer - Ruins of Surmia (Tytuł: Commander)
Gildia - Annihilation [ANN], ranga w gildii: Vice Lider

Power - 2,114, Attack - 3,225
Precision 1,487, Critical Chance - 31%, Critical Damage - 55%
Toughness 1,290, Armor - 2,210
Vitality 1,330, HP - 14,945

[img][/img]

3

Thursday, December 20th 2012, 12:36am

W/Wd to dobry dps, ma najwięcej pattu ze wszystkich połączeń (1 siła = 2 patt, berserk, zwierzęca moc i jeszcze jakąś odpalke ma chyba)
Wd/R sam często gram, ale raczej tankując niż dpsując, elitka 70lvl nie działa (albo prawie nie działa), 60lvl daje 20% siły dopóki nie dostaniesz 2 hitów, na + wzmocnione naładowane oraz cieniste pchnięcie od łotra
Wd/S robi lepszy dps niż Wd/R dzięki centaurowi i nowym elitkom, wypada bardzo dobrze na tle innych klas dps

Saber15

Rycerz Honoru

• Send private message

4

Thursday, December 20th 2012, 1:17am

Quoted from "ddragbo;556994"

W/Wd to dobry dps, ma najwięcej pattu ze wszystkich połączeń (1 siła = 2 patt, berserk, zwierzęca moc i jeszcze jakąś odpalke ma chyba)

Chyba pomyliło mi się z Wd/W ^^'
Nick - Flame Of Life
Rasa - Sylvari
Klasa - 80 lvl Elementalist
Serwer - Ruins of Surmia (Tytuł: Commander)
Gildia - Annihilation [ANN], ranga w gildii: Vice Lider

Power - 2,114, Attack - 3,225
Precision 1,487, Critical Chance - 31%, Critical Damage - 55%
Toughness 1,290, Armor - 2,210
Vitality 1,330, HP - 14,945

[img][/img]

5

Thursday, December 20th 2012, 1:45pm

Wd/W to rasowy tank.... Teoretycznie dałoby się go przerobić na DPSa i to (przynajmniej na papierze) lepszego niż Wd/S+Centaur, tylko skille generujące aggro raczej na to by nie pozwoliły...

Wd/R ciekawe połączenie, ale centa nie dogoni.

W/Wd słyszałem różne opinie. Jedni chwalili, inni wręcz przeciwnie. Z całą pewnością połączenie mające tony Patt.

6

Thursday, December 20th 2012, 2:54pm

Wd/S to jeden z najlepszych dpsów obecnie
Wd/r jest mało popularny ale jakiś tam potencjał ma
W/Wd jest bardzo fajny, dobry dps, dużo obrony, najwięcej pattu ze wszystkich połączeń
R/M
Saoraid

7

Friday, December 21st 2012, 11:23pm

już prawie zdecydowałem tylko zastanawiam się jeszcze nad wojownikiem/łotrem, strażnikiem/zwiadowca i strażnikiem/łotrem które z tych połączeń są najtańsze do ubrania i czy robia one porównywalny dps

8

Friday, December 21st 2012, 11:56pm

Wd/S z tego co wiem robi kiepski DPS, ale jego centaur robi dość duży, W/R jest świetny, o Wd/R nie mam danych.
RoM: V 2010 - IX 2012.
Forum RoM: ??? - 06. 01. 2013. (w kwestii doradczej w sprawach contentu)

Kod koloru tła forum: #1e1e1e, może komuś się przyda, żeby np nie pisać [10 znaków] tylko kropki w kolorze tła forum, które pozwolą napisać "3 znakowy" post... Kolor tła okna pisania posta jest inny, więc nie patrzcie na to, kod forum po publikacji jest #1e1e1e, wielokrotnie sprawdzane i zawsze działało.

adameq30

Mistrz Pojedynkow Servera Perun

• Send private message

9

Saturday, December 22nd 2012, 12:56am

Quoted

Wd/S z tego co wiem robi kiepski DPS

Hmm bardzo mało wiesz...
Perun: : Lisowczyk wd/w/s 85/84/70 Koniec gry:20.03.20014

10

Saturday, December 22nd 2012, 1:35am

Przeczytaj całego posta, a nie odnosisz się do części.

Osoby grające tym połączeniem, z którymi rozmawiałem mówiły, że Wd/S robi dps co najwyżej średni, jego centaur robi dość dobry, co nadrabia średni dps strażnika i powoduje, że razem robią bardzo dobry dps.
RoM: V 2010 - IX 2012.
Forum RoM: ??? - 06. 01. 2013. (w kwestii doradczej w sprawach contentu)

Kod koloru tła forum: #1e1e1e, może komuś się przyda, żeby np nie pisać [10 znaków] tylko kropki w kolorze tła forum, które pozwolą napisać "3 znakowy" post... Kolor tła okna pisania posta jest inny, więc nie patrzcie na to, kod forum po publikacji jest #1e1e1e, wielokrotnie sprawdzane i zawsze działało.

adameq30

Mistrz Pojedynkow Servera Perun

• Send private message

11

Saturday, December 22nd 2012, 9:25am

Quoted

Osoby grające tym połączeniem, z którymi rozmawiałem mówiły, że Wd/S robi dps co najwyżej średni, jego centaur robi dość dobry, co nadrabia średni dps strażnika i powoduje, że razem robią bardzo dobry dps.

Pytanie jak dawno to słyszałeś.Kiedyś prawdą było że wd/s był tylko dodatkiem do centaura jeśli chodzi o dps, ale po ostatnich zmianach to się zmieniło i to bardzo.
P.S. Po ostatnich elitach centaur dostał ponownie kopa, ale sam wd/s i bez centaura potrafi zrobić znakomity dps ;)
Perun: : Lisowczyk wd/w/s 85/84/70 Koniec gry:20.03.20014

12

Saturday, December 22nd 2012, 1:03pm

Quoted from "adameq30;557777"

Pytanie jak dawno to słyszałeś.Kiedyś prawdą było że wd/s był tylko dodatkiem do centaura jeśli chodzi o dps, ale po ostatnich zmianach to się zmieniło i to bardzo.
P.S. Po ostatnich elitach centaur dostał ponownie kopa, ale sam wd/s i bez centaura potrafi zrobić znakomity dps ;)

Dla porównania. Obaj, Wd/S oraz Cent robili dps porównywalny z moim własnym na KBNie. Więc de facto o ile Cent nie przeagrował i nie padł to taki Wd/S + Cent w sumie robili 2x taki dps jak R/S.
[TABLE='width: 500']
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]